Okná a dvere

Špičkové plastové a hliníkové okná 

Chcete nakupovať?

αThermo 9000 PK

Špičkové okno z nového profilu

 profilového systému S9000 konštrukčnou hľbkou 82,5 mm. Veľká konštrukčná hľbka, šesť profilových komôr v ráme a krídle a tri kontinuálne tesniace roviny sú zárukou vynikajúcej tepelnej izolácie. Okná uspokoja aj najvyššie nároky. Možnosť výberu vzhľadu okna s plochým krídlom (PK) alebo oblým krídlom (OK). Vynikajúca hodnota Uf=0,92 Wm2K určuje tieto okná predovšetkým pre rodinné domy, nízkoenergetické a pasívne domy. Tepelnoizolačné dvosjklá, alebo trojsklá s možnosťou zasklenia až do hrúbky skla 54 mm so statickým zasklením technológiou vlepovania skla do krídla za sucha technológiou STV . 

αThermo Pasiv

Parametre okien αThermoPasiv

Okná z nového šesťkomorového profilu S9000 FUTURA s konštrukčnou hľbkou 82,5 mm s možnosťou výberu vzhľadu okna s plochým krídlom (PK) alebo oblým krídlom (OK). Konštrukcia okien s Top hodnotou Uf=0,89 Wm2K s komorou rámu vyplnenou PUR penou technológiou IKD predurčuje tieto okná ako obzvlášť vhodné pre nízkoenergetické a pasívne domy. Tepelnoizolačné trojsklá s teplým rámikom SGG Swisspacer V s možnosťou zasklenia až do hrúbky skla 54 mm so statickým zasklením technológiou vlepovania skla do krídla za sucha technológiou STV. 

Posuvno-výklopné dvere

Konštrukčná hĺbka je rovnaká, ako pri oknách a lacnejšia oproti zdvižno-posuvným (hs) dverám. Výška prahu je cca 70 mm.

Plastové sklopno-posuvné balkónové dvere (PSK) sa tešia veľkej obľube. Krídlo sa v prvom štádiu dá sklopiť a následne odsunúť za fixnú bočnú časť. Základ konštrukcie tvoria profilový systém GEALAN S 9000 a kovanie Siegenia PSK Portal 200-Z plus. Navrhuje sa zvyčajne tam, kde obyčajné balkónové dvere už rozmermi nestačia a zákazník požaduje po odsunutí krídla maximálnu svetlosť otvoru.


Zdvižno-posuvné dvere HST

V súčasnosti sú zdvižno - posuvné dvere čoraz obľúbenejším prvkom riešiacim prechod na terasy rodinných domov, kancelárií či kaviarní.

Nič nevyjadruje elegantnú atmosféru bývania viac, ako veľké presvetlené miestnosti. Veľkoryso usporiadané presklené plochy prinášajú úsporu priestoru, vizuálne prepojenie interiéru s okolím a štýlový vzhľad.

HS-portál Vám umožní vniesť do interiéru kúsok prírody. S posuvným kovaním so zdvihom krídla vytvoríte otvorenú atmosféru plnú svetla. Prostredníctvom premyslených detailov kovania zažijete maximálne pohodlie.

Chcete okná slovenskej výroby a vysoko profesionálny individuálny prístup?

Vyplňte všetky potrebné údaje a my sa Vám čo najskôr ozveme späť.